Haber

22 Aralık Perşembe Hava Durumu: Bugün hava nasıl olacak? Yağmur Var mı?

Yeni yıl yaklaşırken birçok kişi kar yağışının ne zaman başlayacağını merak ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık hava durumu raporunu yayınladı. Akdeniz Bölgesi’nin bazı kesimlerinde sağanak yağışlar devam ederken, sıcaklıklar mevsim normallerinde kalacak. Peki bugün hava nasıl olacak? Yağmur yağıyor mu? İşte 22 Aralık Perşembe günü il il hava durumu tahmini…

Bugün (22 Aralık Perşembe) hava nasıl olacak?

En son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimlerinin modüllü yer yer çok bulutlu, bu akşam Hatay ve Kilis çevrelerinin yağmurlu ve sağanak, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği iddia ediliyor. Gece ve sabah saatlerinde Marmara ile iç ve doğu bölgelerde pus ve sis bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Doğu kesimlerde mevsim normallerinin 4-6 derece üzerinde, diğer yerlerde ise mevsim normalleri civarında olması bekleniyor.

RÜZGÂR: Hafif ve orta kuvvette, çoğunlukla kuzey yönlerden esmesi bekleniyor.

22 Aralık Perşembe Ankara Hava Durumu

22 Aralık Perşembe günü Ankara’da hava parçalı ve parçalı bulutlu olacak. En düşük sıcaklığın -1 derece, en yüksek sıcaklığın ise 9 derece olacağı tahmin ediliyor.

22 Aralık Perşembe, İstanbul Hava Durumu

22 Aralık Perşembe günü İstanbul’da hava parçalı veya az bulutlu olacak. En düşük sıcaklığın 5 derece, en yüksek sıcaklığın ise 12 derece olacağı iddia ediliyor.

22 Aralık Perşembe İzmir Hava Durumu

22 Aralık Perşembe günü İzmir’de hava parçalı bulutlu ve açık olacak. En düşük sıcaklığın 8 derece, en yüksek sıcaklığın ise 18 derece olacağı iddia ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu